fbpx
Türkiye Sağlık Turizmi

Spring Health Tourism

Spring Health Turizm Seyahat Acentesi, A Grubu Seyahat Acentesi olarak sertifikalı bir şirket olup, 25 yıllık turizm deneyimini sağlık turizmi ile birleştirerek sektöre farklı bir bakış açısı getirmek için yola çıkmayı amaçlamıştır.

Deneyimli Hekimlerimiz ve uzman kadromuz siz tatilinizi yaparken aynı zamanda sizin sağlığınız ve istediğiniz estetik müdehalelerinizi planlama için daima yanınızda olacaktır.

Sağlık, ileri cerrahi operasyonlar, estetik, dental ve spa-termal turizmi için Türkiye’yi seçen yabancı hastaların, bölgedeki deneyimli doktor ve ekibi ile işbirliği yaparak tedavilerini teknolojik olarak gelişmiş ve donanımlı sağlık tesislerinde almasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Hizmetimiz misafirlerimizi havaalanından almakla başlar ve tedavi sonrasında havaalanına sağlıklı olarak teslim edene kadar sürmektedir.

Tedavisi tamamlanan hasta, ülkesine döndükten sonra genel sağlık kontrollerine online doktor hizmeti ile devam edebilmektedir. Online olarak takip edilen tedavi planınız ile olası aksamalar en aza indirilmektedir.